Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
Kontakt
Statystyka
  • Ilość produktów: 1126
  • Ilość kategorii: 101
  • Ilość promocji: 9
  • Ilość nowości: 0
  • Aktualnie klientów na stronie: 14
  • Sklep odwiedziło: 122792 klientów
  • Sklep działa od: 25-05-2020
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

Zasady wysyłki towaru

Zamówiony towar jest wysyłany zgodnie z ustaleniami  Nabywcy. Nabywca podczas składania zamówienia może określić kiedy przesyłka ma zostać wysłana poprzez wskazanie specjalnego terminu. W przypadku braku takich instrukcji, towar jest wysłany w dniu skompletowania zamówienia, zazwyczaj nie dłużej niż 3-4dni robocze.

Na terenie Polski zamówiony towar dostarczany jest za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich. Nabywca jest obciążany kosztami dostawy podawanymi podczas składania zamówienia.

  1. Koszt dostawy poza granice Polski jest każdorazowo ustalany przez Sprzedającego z Nabywcą.

  2. Podczas odbierania przesyłki od kuriera Nabywca jest bezwzględnie zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu, oraz czy jej zawartość jest zgodna z zamówieniem. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm naklejonych na przesyłkę, rozdarcia kartonu, ślady zgniecenia. W przypadku wystąpienia uszkodzeń transportowych lub niezgodności z zamówieniem Nabywca zobowiązany jest do spisania w obecności kuriera Protokołu uszkodzeń lub Protokołu niezgodności oraz skontaktowania się jak najszybciej ze Sprzedającym w celu wyjaśnienia sprawy i uzgodnienia dalszych czynności. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Nabywcy z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu